• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Засідання Обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку

Засідання Обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку

2018-04-26

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 6.JPG

26 квітня 2018 р. на базі Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулося засідання Обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку, в якому взяли участь методисти, голови циклових комісій та викладачі коледжів м. Харкова й Харківської області.

За участю студентів 3-го курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Харківського державного автотранспортного коледжу було проведено відкрите заняття у формі круглого столу на тему: «До нас їде ревізор». Учасники з великим ентузіазмом та завзяттям вирішували різноманітні завдання з дисципліни «Контроль і ревізія», дискутували та висловлювали свою думку щодо поставлених питань.

На засіданні була присутня регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Куделя Т.В., яка відзначила грамотами всіх учасників круглого столу, а також директора нашого коледжу – Лук’янова В.І. та циклову комісію бухгалтерського обліку за плідну, дружню співпрацю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, значний внесок у розвиток освіти й науки України. Викладач Бухтєєва Н.В. нагороджена грамотою Обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку за підготовку та проведення відкритого заняття у формі круглого столу.

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 1.JPG

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 2.JPG

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 3.JPG

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 4.JPG

/Files/images/2018-04-26 БО Кр Стіл 5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 62