Гуртожиток

/Files/images/04.jpgУ технікум приїздять для навчання студенти з усіх регіонів України. Для таких студентів другою домівкою стають гуртожитки, які розташовані поблизу навчального корпусу. Гуртожитки розраховані на 400 місць. Викладачі, співробітники і вихователі приділяють багато уваги створенню сприятливих умов для проживання і організації побуту студентів.

При гуртожитках активно діє Рада самоврядування. Головними питаннями, які вона вирішує, є захист інтересів студентів та забезпечення виконання ними своїх обов’язків, сприяння створенню відповідних умов для проживання та відпочинку, активна участь в організації дозвілля, контроль за економним споживанням енергоресурсів і дбайливим відношенням до майна тощо.

Завдяки плідній праці і сумлінному відношенню до своїх обов’язків комендантів, а також всіх працюючих робітників у гуртожитку підтримується належна дисципліна спільного проживання і охайність приміщень.

/Files/images/IMG_6883.jpg

Кожен рік у гуртожитках проводяться конкурси на кращу кімнату, поверх, блок.

Батьки знаходяться далеко. А хто ж може привітати, підказати правильне рішення, по-материнськи допомогти? Звичайно, це – вихователі. Студенти, що проживають в гуртожитку, завжди знайдуть затишок і пораду, не залишаться без уваги.

Для організації дозвілля і раціонального використання вільного часу студентів, які проживають у гуртожитках, запрошуються з лекціями фахівці міського Центру молоді, психологи, юристи, наркологи, актори, письменники, соціальні педагоги, фахівці медичного центру та педагоги технікуму.

Кiлькiсть переглядiв: 488